درباره ما

شرکت مشگین تجارت پویا با افتخار تولید کننده کود با پایه ارگانیک معدنی مشگین دشت نکیسا میباشد. ما با بهره‌گیری از غنی ترین معدن های پومیس ایران و با افزودن برخی مواد تکمیلی مورد نیاز گیاه، کودهای طبیعی با کیفیت بالا تولید می‌کنیم. برای اولین بار در خاورمیانه و سومین بار در جهان، ما موفق به تبدیل ماده سیلیکاتی پومیس به گرانول شده‌ایم و از آن یک کود با پایه طبیعی بسیار مؤثر برای گیاهان تولید کرده‌ایم که اثر آن با نمونه های مشابه داخلی و خارجی موجود در بازار بسیار متفاوت است.

شرکت مشگین تجارت پویا سال‌هاست که عضو انجمن معدن‌داران ایران بوده و همواره در راستای خدمت به مردم و بالا بردن کیفیت غذایی آن ها از معادن و منابع ملی ایران به بهترین نحو بهره‌برداری کرده است. ما به تولید مواد با ارزش و ارائه آنها به مشتریان خود افتخار می‌کنیم. لازم به ذکر است که این شرکت پیشرو در صنعت تولید کود بوده و در این راستا از دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز جهان استفاده می کنیم تا بهترین کیفیت را برای محصولات خود تضمین کنیم.

ما به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست متعهد هستیم و هدف ما تولید محصولات کشاورزی و باغبانی و گل و گیاه با کیفیت و پایدار است که به بهبود زندگی مصرف کنندگان و افزایش بازده کیفیت زندگی آنان هستیم.

ویدئو خط تولید

پخش ویدیو